Skip to content

Made in Ukraine ❤️

Free Shipping Worldwide from 300€ | 14-Day Free Returns

Get in touch

About Us

Primula Veris —  сімейний бренд жіночого одягу з власним виробництвом в місті Короп, Чернігівській області.

 

Ще у 2015 році, якраз під час сплеску споживання товарів made in Ukraine, мама Валентина та донька Маргарита створили одяг для чуттєвих та креативних дівчат. В перекладі з латинської Primula Veris означає «весняний первоцвіт» та має жіночий, душевний та емоційний контекст.

 

«Цікаво, що за роки нашого існування наш цех мав надзвичайно цікавий досвід й виконував різноманітні замовлення. Пам'ятаю, як ми створювали новорічні костюми Діда Мороза для “Укрзалізниці” та корпоративні форми для співробітників “Київміськбуду”, — пригадує одна з засновниць бренду Валентина. — Так ми вчились співпрацювати з великими компаніями, нарощували свої сили та здобували досвід роботи з різною тканиною».

 

Проте головне завдання, яке завжди супроводжувало засновниць Primula Veris — сформувати та передати сімейні цінності та традиції через вишуканий одяг.

 

Бренд регулярно створює нові моделі та колекції й будує дружні стосунки з кожною клієнткою. Кожна модель від Primula Veris поєднує в собі елегантність та комфорт.

 

Primula Veris прагне, щоб кожна клієнтка почувалася особливою та відчувала турботу про себе. Для цього засновниці створили особливо витончену лінійку Plus Size.

 

За роки існування бренд зібрав понад 10 000 щасливих клієнток по всьому світу. Найкращим показником якості та стилю є наші покупці, які щороку повертаються й оновлюють сезонний гардероб в Primula Veris.

From our Instagram

Own Production

Family Business

Risk-Free Returns